Hakkımızda


 

Batı Akdeniz’in ilk özel tüp bebek merkezi olan Antalya Tüp Bebek Merkezi  2000 yılında Dr. Kemal Özgür tarafından kuruldu. 2006 yılında 1001. bebeğini özel bir şenlikle kutlayan Antalya IVF bugüne kadar 10 bine yakın sağlıklı bebeğin doğumuna vesile olmuştur. TÜV tarafından ISO 9001 sertifikasına uygun görülen merkezde 2007 yılından beri   kesintisiz olarak toptan kalite yönetim sistemi kullanılmaktadır. Toplamda 6'si hekim olan 35 kişilik kadroya sahip olan ekibimizin en temel 4 felsefesi 

 

 1. HASTA DOSTU TEDAVİ:

  Daha az zaman, enjeksiyon ve zahmetsiz tedavi sağlanır. Son 3 yıldır uygulanan embriyoların dondurularak  1 ay sonra transfer edilmesi sayesinde dış gebelik, aşırı uyarılma gibi yan etkiler sıfırlanırken önemli ölçüde gebelik başarısında da artış sağlanmıştır

 2. HASTA BİLGİLENDİRME:

  Hastanın kapsamlı bilgilenmeye ihtiyacı vardır. Her aşamasında hem sözlü bilgilendirme hem  de online erişim ve yazılı döküman desteği verilir.

 3. ETKİN VE YETKİN TEDAVİLER:

  Merkezimizde geliştirilen elektronik hasta yönetim sistemimiz sayesinde hızlı, etkin, güvenliğin yanında hastaların yararına olabilecek son yüksek teknolojili tedaviler sağlanabilmektedir.

 4. BİLİMSEL YAKLAŞIM

  Bilimsel etkinliği olmayan, etik kurallara uymayan hiç bir tedavi uygulanamaz. Analiz ettiğimiz bilimsel sonuçlarımız bilim camiasında paylaşılarak bilime katkıda bulunulur.

 

En büyük temennimiz her zaman yanınızda olacağımız sürecin sonunda sağlıklı bir bebek sahibi olmanızdır. Buna rağmen tedaviden olumsuz sonuçlanma durumunda elimizden geleni esirgemediğimize inanmanız ve bizlere güven duymanız bizim en büyük değerimizdir.